Ženeva nebyla jen o Vision S, ale i o Fabii Combi ScoutLine

Přidáno 22.03.2016 Žádné komentáře

Již 86. Mezinárodní autosalon v Ženevě představil ohromné množství nových modelů. Designové lahůdky střídaly výkonné mašiny s burácejícím dusotem kopyt ukrytých pod kapotou vozů. Reprezentant z České republiky v podobě automobilky Škoda nezahálela a dalo by se dokonce i říci, že se lidé hodně těšili na dlouho připravovaný model Vision S. Tato neoficiální vlajková loď však sebou měla celkem úspěšný doprovod a my se na něho v tomto článku podíváme z trochu bližší perspektivy. Jedná se o vylepšenou verzi Fabie Combi Scoutline. Na světlo světa se dostala na počátku roku 2016 a již teď je z obrázku patrné, že se jedná o automobil s výrazně nápadným outdoorovým vzhledem.

Fabia třetí generace

Fabia Combi Scoutline patří do jasně definovatelné škatulky s nápisem třetí generace a s ohledem na narůstající oblíbenost těchto modernizovaných vozů se můžeme do budoucna těšit i na další vylepšené modely. Škoda Fabia prožila velmi úspěšný rok. Prodej vzrostl jak na tuzemském trhu, tak i na evropském až o více než 20 procent při porovnání roku 2014 a 2015. Pojďme se podívat, jak to celé vůbec začalo.

Psal se rok 2014, kdy se z výrobní linky vyprostila první Fábia třetí generace ve verzi hatchback. Na evropském trhu se následně v lednu roku 2015 uhnízdila vylepšená verze Škoda Fabia Combi a v průběhu stejného roku se za výlohy přidaly i další dvě lukrativní verze nesoucí název Škoda Fabia Combi Monte Carlo a Škoda Fabia Monte Carlo. Aktuálně se na scéně objevuje nejčerstvější modelace v podobě Combi ScoutLine.

Robustní, elegantní, moderní – je tomu skutečně tak

Škoda Fabia Combi ScoutLine působí díky plastovým nástavcům předních a zadních nárazníků robustním a bezpečným dojmem. Určitě stojí za zmínku i nově přidané lakované prvky černou strukturní barvou. Plastové přídavky naleznete i u podběhů a prahů. Výroba nové Škodovky se zaměřila i na lakování stříbrným odstínem Reflex, který je k vidění na zpětných zrcátkách nebo na středových integrovaných dílech a střešním nosiči. Celá přední maska je doplněna o mlhové světlomety, které skvěle dotvářejí celkovou atmosféru podmanivé robustnosti.

Každý potencionální klient má na výběr celkem ze tří benzinových motorů 55 kW, 66 kW a 81 kW. A nebo ze tří naftových motorů 55 kW, 66 kW a 77 kW. Tento model se tedy zasluhuje o plnohodnotné rozšíření v moderním outdoorovém stylingu.Dokonce se v nové generaci prozatím nenachází větší zavazadlový prostor, než právě u Škodovky Fabia Combi ScoutLne. Je tedy ideální pro rodinné několikadenní i týdenní výlety.

Snadná ovladatelnost

V případě, že vám jsou robustnější vozidla sympatičtější a přes to nechcete utrácet enormně velké množství finančních prostředků, je Škoda Fabia Combi ScoutLine skvělým kompromisem. Jízda předesílá tiché a především pohodlné svezení. Sedačky v zadní části vozidla i ve přední části nabízejí celkem slušný prostor pro nadstandardní užitný komfort. Vyzkoušejte si testovací jízdu a uznejte, vozy Škoda dokážou zaujmout nejen pohledem, ale i snadnou ovladatelností.

[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”Škoda Fabia Combi”]


Nenašli ste zde to co jste hledali?

Napište to do komentářu a my požadované informace doplníme. Totéž platí i pokud se Vám na webu neco nelíbí, nebo jste našli nejakou chybu.